Политика возвратa

Atteikšanās no pasūtījuma tiek nodrošināta atbilstoši LR likumdošanai (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.pants - Distances līgums, 12.pants - Atteikuma tiesības u.c.).

Atteikšanās no pasūtīta un apmaksāta pasūtījuma, līdz pasūtījuma nogādāšanas brīdim klientam NAV IESPĒJAMA.

PASŪTĪJUMA ATTEIKUMA TIESĪBAS

Katram pircējam ir tiesības atdot atpakaļ pasūtījumu pārdevējam 14 kalendāro dienu laikā, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un preci vairs nevar atdot pārdevējam.

Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atdota pārdevējam pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu un uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu (maksājuma uzdevumu), pretējā gadījumā preces atdošana pārdevējam tiks atteikta.

Preci, ja tā neapmierina pircēju, var atdot pārdevējam atpakaļ tikai gadījumā, ja nav bojāts un/vai atvērts preces iepakojums, nav bojāta un/vai lietota pati prece.

Atteikumu tiesību gadījumā:

Ja pircējs pēc pasūtījuma veikšanas pārdomā un nevēlas iegādāties pasūtītās preces,viņam/viņai ir tiesības neapmaksāt pasūtījuma rēķinu. Apmaksātu pasūtījumu atcelt nav iespējams.